Jantje Beton steunt GBS ‘de Levensboom’ bij de realisatie van hun nieuwe schoolplein met een subsidie. De school gebruikt dit geld voor de realisatie van een nieuw en avontuurlijk schoolplein. Op het nieuwe schoolplein zal ruimte zijn voor spannende speeltoestellen maar ook voor een natuurlijk speelgedeelte, zodat er volop uitdagend kan worden buiten gespeeld.
Schoolpleinen zijn krap, saai en een flink aantal is na schooltijd gesloten. Dat zijn de belangrijkste uitkomsten van een inventarisatie die Jantje Beton liet doen naar schoolpleinen in Nederland. Gelukkig zijn veel scholen op zoek naar een nieuwe aanpak, zoals GBS ‘de Levensboom’ in Rouveen.
Jantje Beton Loterij: winnen om te spelen
Van 7 tot en met 21 september organiseert Jantje Beton haar jaarlijkse loterij. Door mee te doen aan de loterij, kan je niet alleen leuke prijzen winnen, maar steun je ook een basisschool in de buurt. Deelnemende scholen mogen namelijk de helft van de opbrengst zelf houden. Bijvoorbeeld voor het opknappen van het schoolplein. Met de andere helft financiert Jantje Beton projecten die buitenspelen in de buurt mogelijk maken.
Dit jaar kunnen ook digitaal loten worden gekocht op winnenomtespelen.nl



